Hakkımızda

Hakkımızda

Derin Kumaş Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti.

25 Şubat 2003 tarihinde Aydın’da kurulan firmamız, 18 Şubat 2004 tarihinden bu yana İzmir MTK sitesinde faaliyet göstermektedir. Tekstil sektöründe kaliteli ve hızlı hizmeti ilke edinmiştir. Tecrübeli, dinamik, güler yüzlü, güvenilir iş kadrosu ile müşteri memnuniyetini ve bağlılığını hedeflemektedir. Ülke ekonomisine katkısını, rekabet gücünü etik değerlere bağlı olarak yükseltmek misyonumuzdur. Ürün ve hizmet kalitesi ile talep edilen bir tekstil markası olmak vizyonu ile ÖRME KUMAŞ konusunda uzmanlaşmıştır.

Müşteri memnuniyetine odaklı ekibimiz, alınan her siparişi en üst düzey kalite, güven ve en yüksek hızda üretmeyi kendilerine amaç edinmiştir. Aynı zamanda her biri alanında uzman, sağlam bir alt yapıya sahip olan ekip üyelerimiz ile işine bağlı sorumluluk sahibi yöneticilerimiz, üretim sürecinin her aşamasında finansal ve iletişim imkânlarından yararlanarak müşteri tabanımıza en iyi desteği vermeye çalışmaktadır.

Dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteren yeni tasarımcılar, üreticiler, toptancı, perakendeci ve endüstriyel müşterilerin de içinde bulunduğu sektörel bir çevreye sahip olan Derin Kumaş, tekstil innovasyonunda tercih edilen iş ortakları listesinin ilk sıralarında yer almaktadır.

Teknolojiyi sürekli yakından takip ederek, ürünlerimiz için yeni üretim teknikleri ve uygulama metodları geliştirme çabasındayız.

Yüksek kalitede kumaş temini,hızlı geri dönüş ,müşteri memnuniyeti,düşük fiyatlı rekabet fırsatı  ile güvenilir ve tecrübeli servis avantajları siz değerli müşterilerimize sağlamayı hedeflediğimiz ayrıcalıklardır

Sektörde en çok önem verdiğimiz konu, müşterilerimizin kalite ihtiyaçlarına , verdiğimiz memnuniyet sözüne bağlı olarak ürünlerimizin kalite kontrolüdür.